НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь обыграла Кайрат ###

Волынь обыграла Кайрат

Пропонуємо Вашій увазі текстову онлайн трансляцію товариського матчу луцької «Волині» проти казахстанського «Кайрату» (Алмати), який торік посів 9-те місце у місцевій Прем'-єр-лізі. Перед початком нового сезону в стані суперника відбулися кардинальні зміни - у лютому контракти з клубом уклало одразу 18 нових футболістів. Оновлення інформації про гру відбуватиметься раз на 10-15 хвилин.

Стартовий склад «Волині»: Романенко, Сімінін, Шандрук, Масло, Романчук, Шарпар, Герасимюк, Пилипчук, Лопес, Пищур, Савіч.

Матч розпочався. На відміну від попередніх спарингів гра відбувається за чудових погодних умов. Стовпчик термометра показує +17°С.

1-10 хвилини: Повна територіальна та ігрова перевага лучан. З першої хвилини матчу «Волинь» закрила суперника на власній половині поля і за цей час створила три голевих моменти. На 5-ій та 8-ій хвилинах з лінії воротарського двічі пробивав Пилипчук: один раз казахів виручив воротар, а після другого удару м'-яч пройшов мимо воріт. На 10-ій хвилині Савіча вивели віч-на-віч з кіпером «Кайрату», але останній виручив свою команду.

11-25 хвилини: Активні фланги «Волині», на яких виступають Лопес та Пилипчук. Останній мав момент, коли виконував удар з 20-ти метрів, але голкіпер «Кайрату» зіграв надійно. Суперники протягом першої половни тайму не нанесли жодного удару по воротам лучан.

30 хвилина: 0:1 Таке трапляється: перший удар по воротам Романенка виявився для «Кайрата» результативним. М'-яч з лівого флангу переадресували в центр атаки і гравець суперника ударом з 20-ти метрів поцілив у лівий кут воріт «Волині».

38 хвилина: «Волинь» заробила право на виконання одинадцятиметрового і Пищур у своєму стилі, ударом з підйому, зрівняв рахунок - 1:1

40 хвилина: 2:1 Суперник не встиг оговтатися від першого пропущеного голу, як Лопес на правому фланзі обіграв двох візаві і невідпорно пробив з меж штрафного майданчика у лівий кут воріт.

45 хвилина: До кінця тайму небезпечних подій у матчі не виникало. Перерва.

На другий тайм «Волинь» повністю змінює склад, на поле виходять: Шеліхов, Насонов, Кравченко, Стевич, Пічкур, Скоба, Кінаш, Бабир, Майкон, Павлов, Шумахер.

46-55 хвилини: Другий тайм розпочався атаками «Волині». На 48-й хвилині Шумахер скинув м'-яч під удар Павлову, який з меж штрафного майданчика пробив поруч із стікою. Ще через п'-ять хвилин тривала затяжна атака лучан, під час якої було подано два кутових поспіль, а завершилося все ударом Майкона повз ворота.

56-70 хвилини: «Волинь» продовжує атакувати ворота суперників. Дві стовідсоткові нагоди відзначитися мав Шумахер: на 66-й хвилині Майкон вивів його віч-на-віч з воротарем, але нападник ударом з 8-ми метрів влучив у кіпера, ще через дві хвилини бразилець пробивав з 20-ти метрів - повз ворота.

71-80 хвилини: На 71-й хвилині гри Насонов здійснив сольний рейд правим флангом, але був збитий захисником суперника неподалік кута штрафного майданчика. Скоба небезпечно навішував зі штрафного, але «Кайрат» виручив воротар, перевівши м'-яч на кутовий. Через кілька хвилин Майкон завдавав удару з 18-ти метрів - над поперечиною. Був момент і у суперника: нападник «Кайрата» вийшов сам на сам із Шеліховим, перекидав його, але у ворота не влучив.

81-90 хвилини: В останню десятихвилинку особливих загострень не виникало, команди догравали матч. Гра завершився перемогою «Волині» з рахунком 2:1.

«Волынь» - «Кайрат» - 2:1
Голы у Волыни
: Пищур, 38, с пенальти, Лопес, 40.
Волынь (1-й тайм): Романенко, Симинин, Шандрук, Масло, Романчук, Шарпар, Герасимюк, Пилипчук, Лопес, Пищур, Савич.
Волынь (2-й тайм): Шелихов, Насонов, Кравченко, Стевич, Пичкур, Скоба, Кинаш, Бабыр, Майкон, Павлов, Шумахер.